سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی جوشکاری
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
لقد ارسلنا رسلنا بالبينات و انزلنا معهم الكتاب و الميزان ليقوم الناس بالقسط و انزلنا الحديد فيه بأس شديد و منافع للناس...،(حدید/25) .

به اطلاع همکاران عزیز و ارجمند می رسانیم که گروه اموزشی جوشکاری و صنایع فلزی استان پذیرای نقطه نظرات ارزشمند و انتقادات سازنده شما همکاران و هنرآموزان ارجمند خواهد بود. راههای ارتباط با گروه:

ازطریق ایمیل ها به ادرس:

سرگروه: حمید بختیاری - کارشناس ارشد جوشکاری

twi1360@yahoo.com

weldingmarkazi@chmail.ir

روز فعالیت در گروه های آموزشی: سه شنبه - خیابان امام خمینی (ره)، ساختمان کانون فرهنگی، گروه های آموزشی- ساعت 7.30 الی 13.30

تلفن تماس:08632227023

 

 مقاله مشترک  آقایان محسن قربانی و حمید بختیاری با عنوان استفاده از روشهاي پردازش سيگنال در اندازه گيري طول ترک به روش فراصوتي TOFD،

مقاله مشترک  آقایان محمد رضا ابوالحسنی و حمید بختیاری با  عنوان بررسی کاربردروش بازرسی فراصوتی به روش(TOFD)دراتصالات جوشکاری شده درمخازن تحت فشار،

جهت ارائه به صورت پوستری  در هجدهمين كنفرانس ملي جوش و بازرسي و هفتمين كنفرانس ملي آزمايش هاي غيرمخربپذیرفته و در محل برگزاری کنفرانس نصب و ارائه گردید.

لازم به ذکر است زمان برگزاری کنفرانس 17 و 18 بهمن ماه میزبانی دانشگاه اراک برگزار شد.

ادامه خبر ...

هجدهمين كنفرانس ملي جوش و بازرسي و هفتمين كنفرانس ملي آزمايش هاي غيرمخرب سه شنبه مورخ 17 بهمن ماه 1396 در دانشگاه اراك آغاز گرديد. در ابتدا دکتر سعید حمیدی رئیس دانشگاه اراک ضمن خوش آمدگویی بهحضارشرکتکنندهبا اشاره به اینکه بیش از 30 درصد فرهیختگان کشور زاده استان مرکزی هستند، افزودند: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، طی سال‌های اخیر پیشرفت‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف همچون نانو، پزشکی هسته‌ای، تکنولوژی هسته‌ای، صنایع نظامی و ... وجود داشته است، اما هنوز انتظار مردم، نظام و دولت محقق نشده است.

برای دریافت ادامه مطلب و عکس های کنفرانس کلیک نمایید

ادامه خبر ...

همکاران رشته های جوشکاری و فن آوری فلزی استان، روز پنجشنبه 28 دی ماه از کارخانه واگن پارس اراک بازدید کردند. همکاران در بازدید از کارخانه واگن پارس اراک به عنوان بزرگترین تولید کننده خودروهای ریلی در خاورمیانه، با توضیح مدیران و متخصصان این مجموعه صنعتی، در جریان روند فعالیت ها و تولیدات این شرکت قرار گرفتند.
 
شرکت واگن پارس اولین تولید کننده لوکوموتیو در کشور است که توانست بنا به ضرورت توسعه ناوگان ریلی کشور از سال ۱۳۶۲ باطراحیوساختانواعواگنهایباری، مسافری لکوموتیو بوژی و ترن ست فصل جدیدی در صنعت ریلی کشور بگشاید. این شرکت بزرگترین تولید کننده خودروهای ریلی در خاورمیانه و اولین سازنده خودروهایریلی در ایران است.

برای دریافت فایل کلیک نمایید

ادامه خبر ...

برای دریافا فایل کلیک نمایید.

ادامه خبر ...

برای دریافت کلیک نمایید.

ادامه خبر ...

برای دریافت فیلم کلیک نمایید.

ادامه خبر ...

هفدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی  و هفدمین کنفرانس ملی آزمون های غیرمخرب در روزهای 17 و 18 بهمن ماه در محل دانشگاه اراک برگزار می شود. ضمنا وزارت آموزش و پرورش (اداره کل استان مرکزی) نیز یکی از حامیان این کنفرانس علمی می باشد.

برای دریافت برنامه زمان بندی روز اول کنفرانس کلیک کنید.

برای دریافت برنامه زمان بندی روز دوم کنفرانس کلیک کنید.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علي (ع): پاکدامني برترين جوانمردي است.

مناسبت ها
لینک های مفید